Arduino IDE 1.5 - en to bs translation catalogue (104 entries)

en:   (requires restart of Arduino)
bs: (zahtjeva ponovno pokretanje Arduina)

en: About Arduino
bs: O Arduinu

en: Add File...
bs: Dodaj datoteku...

en: Arabic
bs: arapski

en: Aragonese
bs: aragonski

en: Arduino ARM (32-bits) Boards
bs: Arduino ARM (32-bita) ploče

en: Board
bs: Ploča

en: Bosnian
bs: Bosanski

en: Browse
bs: Pretraži

en: Bulgarian
bs: bugarski

en: Burn Bootloader
bs: Snimi bootloader

en: Canadian French
bs: kanadski francuski

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Catalan
bs: katalonski

en: Close
bs: Zatvori

en: Comment/Uncomment
bs: Komentar/Ukloni komentar

en: Copy
bs: Kopiraj

en: Copy as HTML
bs: Kopiraj kao HTML

en: Copy for Forum
bs: Kopiraj za forum

en: Could not remove old version of {0}
bs: Nije moguće ukloniti staru verziju {0}.

en: Could not replace {0}
bs: Nije moguće zamijeniti {0}

en: Croatian
bs: hrvatski

en: Cut
bs: Izreži

en: Decrease Indent
bs: Smanji uvlaku

en: Delete
bs: Obriši

en: Done Saving.
bs: Snimanje završeno.

en: Done compiling.
bs: Kompajliranje završeno.

en: Done printing.
bs: Štampanje završeno.

en: Dutch
bs: holandski

en: Edit
bs: Uredi

en: Editor language:
bs: Jezik uređivača:

en: English
bs: engleski

en: Environment
bs: Okruženje

en: Error
bs: Greška

en: Error while printing.
bs: Greška prilikom štampanja.

en: Estonian
bs: estonski

en: Examples
bs: Primjeri

en: Filipino
bs: filipinski

en: Find Next
bs: Pronađi sljedeće

en: Find Previous
bs: Pronađi prethodno

en: Find in Reference
bs: Pretraga referenci

en: Find...
bs: Traži...

en: French
bs: francuski

en: Galician
bs: galicijski

en: Georgian
bs: gruzijski

en: German
bs: njemački

en: Getting Started
bs: Prvi koraci

en: Greek
bs: grčki

en: Hebrew
bs: hebrejski

en: Help
bs: Pomoć

en: Hindi
bs: hindu

en: Hungarian
bs: mađarski

en: Increase Indent
bs: Povećaj uvlaku

en: Indonesian
bs: indonezijski

en: Italian
bs: italijanski

en: Japanese
bs: japanski

en: Korean
bs: korejski

en: Latvian
bs: latvijski

en: Lithuaninan
bs: litvanijski

en: Marathi
bs: marati

en: Message
bs: Poruka

en: Moving
bs: Premještam

en: New Tab
bs: Novi tab

en: Next Tab
bs: Sljedeći tab

en: No
bs: Ne

en: Norwegian Bokmål
bs: norveški Bokmål

en: OK
bs: U redu

en: Open URL
bs: Otvori URL

en: Page Setup
bs: Postavke stranice

en: Paste
bs: Zalijepi

en: Persian
bs: perzijski

en: Polish
bs: poljski

en: Preferences
bs: Opcije

en: Previous Tab
bs: Prethodni tab

en: Print
bs: Štampaj

en: Printing canceled.
bs: Štampanje otkazano.

en: Printing...
bs: Štampam...

en: Processor
bs: Procesor

en: Programmer
bs: Programer

en: Redo
bs: Naprijed

en: Rename
bs: Preimenuj

en: Romanian
bs: rumunski

en: Russian
bs: ruski

en: Save As...
bs: Sačuvaj kao...

en: Save Canceled.
bs: Snimanje prekinuto.

en: Save sketch folder as...
bs: Sačuvaj folder skice kao...

en: Saving...
bs: Snimam...

en: Select All
bs: Označi sve

en: Show Sketch Folder
bs: Prikaži folder skice

en: Sketch
bs: Skica

en: Sketch is Read-Only
bs: Skica je samo za čitanje

en: Sketch is Untitled
bs: Skica nema ime

en: Sketch is read-only
bs: Skica je samo za čitanje

en: Spanish
bs: španski

en: System Default
bs: Početno sistemski

en: Tamil
bs: tamilski

en: Tools
bs: Alati

en: Troubleshooting
bs: Rješavanje problema

en: Turkish
bs: turski

en: Ukrainian
bs: ukrajinski

en: Undo
bs: Nazad

en: Visit Arduino.cc
bs: Posjeti Arduino.cc

en: Warning
bs: Upozorenje

en: Yes
bs: Da
