Arduino IDE 1.5 - en to he translation catalogue (550 entries)

en:   (requires restart of Arduino)
he: (דורש אתחול לArduino)

en:  Not used: {0}
he: לא בשימוש: {0}

en:  Used: {0}
he: בשימוש: {0}

en: 'Keyboard' not found. Does your sketch include the line '#include <Keyboard.h>'?
he: 'Keyboard' לא נמצא. האם הסקיצה שלך כוללת את השורה '#include <Keyboard.h>'?

en: 'Mouse' not found. Does your sketch include the line '#include <Mouse.h>'?
he: 'Mouse' לא נמצא. האם הסקיצה שלך כוללת את השורה '#include <Mouse.h>'?

en: 'arch' folder is no longer supported! See http://goo.gl/gfFJzU for more information
he: תיקיית 'arch' אינה נתמכת יותר! ראה http://goo.gl/gfFJzU למידע נוסף

en: (edit only when Arduino is not running)
he: (ערוך רק כשArduino אינו פועל)

en: (legacy)
he: (ישן)

en: --curdir no longer supported
he: --curdir לא נתמך יותר

en: --verbose, --verbose-upload and --verbose-build can only be used together with --verify or --upload
he: ניתן להשתמש ב --verbose, --verbose-upload ו- --verbose-build רק לצד --verify או --upload

en: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b>Do you want to save changes to this sketch<BR> before closing?</b><p>If you don't save, your changes will be lost.
he: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b> האם ברצונך לשמור את השינויים לסקיצה הזו <BR> לפני הסגירה? </b><p> אם אינך רוצה לשמור  כל השינויים יימחקו.

en: A folder named "{0}" already exists. Can't open sketch.
he: ספריה בשם "{0}" כבר קיימת. לא ניתן לפתוח את הסקיצה.

en: A library named {0} already exists
he: ספריה בשם {0} כבר קיימת

en: A new version of Arduino is available,
    would you like to visit the Arduino download page?
he: גרסא חדשה של Arduino זמינה להורדה, האם תרצה לבקר באתר ההורדות של Arduino?

en: A newer {0} package is available
he: חבילה חדשה יותר {0} זמינה

en: A subfolder of your sketchbook is not a valid library
he: תת-תיקיה של חוברת הסקיצות שלך אינה ספרייה תקינה

en: About Arduino
he: מידע על Arduino

en: Add .ZIP Library...
he: הוסף ספריית ZIP...

en: Add File...
he: הוסף קובץ...

en: Additional Boards Manager URLs
he: כתובות מנהל הלוחות הנוספים

en: Additional Boards Manager URLs:
he: כתובות מנהל הלוחות הנוספים:

en: Afrikaans
he: אפריקאנס

en: Albanian
he: אלבנית

en: All
he: הכל

en: An error occurred while trying to fix the file encoding.
    Do not attempt to save this sketch as it may overwrite
    the old version. Use Open to re-open the sketch and try again.
he: התרחשה שגיאה בנסיון לתקן את קידוד הקובץ.
    אל תנסה לשמור את הסקיצה מכיוון שהיא עלולה לדרוס
    את הגרסא הישנה. נא להשתמש ב- פתח כדי לפתוח מחדש את הסקיצה ולנסות שוב.

en: An error occurred while updating libraries index!
he: שגיאה הופיעה בזמן עדכון אינדקס הספריות!

en: An error occurred while uploading the sketch
he: אירעה שגיאה במהלך העלאת סקיצה

en: An error occurred while verifying the sketch
he: אירעה שגיאה במהלך אימות הסקיצה

en: An error occurred while verifying/uploading the sketch
he: אירעה שגיאה במהלך אימות/העלאת הסקיצה

en: An unknown error occurred while trying to load
    platform-specific code for your machine.
he: אירעה שגיאה לא ידועה במהלך ניסיון לטעון
    קוד 'פלטפורמה-ספציפית' למכשיר שלך.

en: Arabic
he: ערבית

en: Archive Sketch
he: הכנס סקיצה לארכיון

en: Archive sketch as:
he: הכנס סקיצה לארכיון בשם:

en: Archive sketch canceled.
he: הכנסת סקיצה לארכיון בוטלה.

en: Archiving the sketch has been canceled because
    the sketch couldn't save properly.
he: הכנסת הסקיצה לארכיון בוטלה בגלל שלא ניתן לשמור את הסקיצה כראוי.

en: Arduino ARM (32-bits) Boards
he: לוחות Arduino מסוג ARM 32-bits

en: Arduino AVR Boards
he: לוחות Arduino AVR

en: Arduino can only open its own sketches
    and other files ending in .ino or .pde
he: Arduino יכול לפתוח רק את הסקיצות שלו
    וקבצים אחרים המסתיימים ב .ino או .pde

en: Arduino cannot run because it could not
    create a folder to store your settings.
he: Arduino לא יכול לפעול מפני שלא הצליח
    ליצור ספריה לאחסון ההגדרות שלך.

en: Arduino cannot run because it could not
    create a folder to store your sketchbook.
he: Arduino לא יכול לפעול מאחר שלא הצליח ליצור
    ספרייה לאחסון חוברת הסקיצות שלך.

en: Are you sure you want to delete "{0}"?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את "{0}"?

en: Are you sure you want to delete this sketch?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הסקיצה הזו?

en: Argument required for --board
he: ארגומנט דרוש עבור --board

en: Argument required for --port
he: ארגומנט דרוש עבור --port

en: Argument required for --pref
he: ארגומנט דרוש עבור --pref

en: Argument required for --preferences-file
he: ארגומנט דרוש עבור --prereferences-files

en: Argument required for {0}
he: ארגונמט דרוש ל-{0}

en: Armenian
he: ארמנית

en: Asturian
he: אוסטרית

en: Authorization required
he: נדרשת הרשאה

en: Auto Format
he: עיצוב אוטומטי

en: Auto Format finished.
he: עיצוב אוטומטי הסתיים.

en: Auto-detect proxy settings
he: זהה הגדרות פרוקסי באופן אוטומטי

en: Automatic proxy configuration URL:
he: כתובת להגדרת פרוקסי אוטומטית:

en: Autoscroll
he: גלילה אוטומטית

en: Bad error line: {0}
he: שגיאה חמורה בשורה: {0}

en: Bad file selected
he: נבחר קובץ לא תקין

en: Basque
he: באסקית

en: Belarusian
he: בלארוסית

en: Board
he: לוח

en: Board Info
he: מידע לוח

en: Board at {0} is not available
he: לוח ב{0} אינו זמין

en: Board {0} (platform {1}, package {2}) is unknown
he: לוח {0} (פלטפורמה {1}, חבילה {2}) אינו ידוע

en: Board {0}:{1}:{2} doesn''t define a ''build.board'' preference. Auto-set to: {3}
he: לוח {0}:{1}:{2} אינו מסוגל להגדיר את העדפת "build.board". שונה-אוטומטית ל: {3}

en: Board:
he: לוח:

en: Boards Manager
he: מנהל הלוחות

en: Boards Manager...
he: מנהל הלוחות...

en: Boards included in this package:
he: לוחות הכלולים בחבילה זו:

en: Bootloader file specified but missing: {0}
he: קובץ Bootloader צויין, אבל חסר: {0}

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Both NL & CR
he: תחילת שורה ומעבר לשורה חדשה

en: Browse
he: חפש

en: Build options changed, rebuilding all
he: אפשרויות בנייה השתנו, בונה מחדש

en: Built-in Examples
he: דוגמאות מובנות

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Burmese (Myanmar)
he: בורמזית (Myanmar)

en: Burn Bootloader
he: צריבת תוכנת הפעלה.

en: Burning bootloader to I/O Board (this may take a minute)...
he: צורב תוכנת הפעלה ללוח I\O (זה יימשך כדקה)...

en: CRC doesn't match, file is corrupted. It may be a temporary problem, please retry later.
he: CRC אינו תואם, הקובץ פגום. ייתכן שזוהי בעיה זמנית, אנא נסה מאוחר יותר.

en: Can only pass one of: {0}
he: יכול לאפשר רק אחד מ-{0}

en: Can't enable external editor
he: לא ניתן להפעיל עורך חיצוני

en: Can't find the sketch in the specified path
he: לא יכול למצוא את הסקיצה בנתיב שצויין

en: Canadian French
he: צרפתית קנדית

en: Cancel
he: בטל

en: Cannot specify any sketch files
he: לא ניתן לציין קבצי סקיצה כלשהם

en: Carriage return
he: תחילת שורה

en: Catalan
he: קטלונית

en: Check for updates on startup
he: בדוק עדכונים בהפעלה

en: Chinese (China)
he: סינית (סין(מנדרינית))

en: Chinese (Taiwan)
he: סינית (טאיוואן (מִין))

en: Chinese (Taiwan) (Big5)
he: סין (טיוואן) (Big5)

en: Clear output
he: נקה פלט

en: Click for a list of unofficial boards support URLs
he: לחץ למעבר לרשימה של כתובות לתמיכה ללוחות לא רשמיים

en: Close
he: סגור

en: Comment/Uncomment
he: הערות/הסר הערות

en: Communication
he: תקשורת

en: Compiler warnings:
he: הזהרות המהדר:

en: Compiling sketch...
he: מבצע קומפילציה לסקיצה...

en: Contributed
he: נתרם

en: Copy
he: העתק

en: Copy as HTML
he: העתק כ HTML

en: Copy error messages
he: העתק הודעות שגיאה

en: Copy for Forum
he: העתק כדי לפרסם בפורום

en: Could not add ''{0}'' to the sketch.
he: לא ניתן להוסיף {0} לסקיצה.

en: Could not copy to a proper location.
he: לא ניתן להעתיק למקום ראוי.

en: Could not create directory "{0}"
he: לא ניתן ליצור את הנתיב "{0}"

en: Could not create the sketch folder.
he: לא ניתן לצור את ספריית הסקיצות.

en: Could not create the sketch.
he: לא ניתן ליצור את הסקיצה.

en: Could not delete "{0}".
he: לא ניתן למחוק "{0}".

en: Could not delete the existing ''{0}'' file.
he: אין אפשרות למחוק את הקובץ הקיים "{0}".

en: Could not find boards.txt in {0}. Is it pre-1.5?
he: לא ניתן למצוא את  ה-boards.txt ב{0}. האם הינו מגרסה קודמת לגרסה-1.5?

en: Could not find tool {0}
he: לא ניתן למצוא את הכלי {0}

en: Could not find tool {0} from package {1}
he: לא ניתן למצוא את הכלי {0} מחבילה {1}

en: Could not open the URL
    {0}
he: בעיה בפתיחת ה-URL
    {0}

en: Could not open the folder
    {0}
he: בעיה בפתיחת הספריה
    {0}

en: Could not properly re-save the sketch. You may be in trouble at this point,
    and it might be time to copy and paste your code to another text editor.
he: לא ניתן לשמור מחדש את הסקיצה. ייתכן שאתה בבעיה עכשיו
    וכדאי שתעתיק את הקוד שלך לעורך טקסט אחר.

en: Could not re-save sketch
he: לא ניתן לשמור מחדש את הסקיצה

en: Could not read color theme settings.
    You'll need to reinstall Arduino.
he: לא ניתן לקרוא הגדרות של צבע ערכת נושא.
    יש להתקין מחדש את Arduino.

en: Could not read default settings.
    You'll need to reinstall Arduino.
he: ארעה שגיאה בקריאת הגדרות ברירת המחדל.
    עליל להתקין מחדש את Arduino.

en: Could not remove old version of {0}
he: לא ניתן להסיר גירסה ישנה של {0}

en: Could not replace {0}
he: לא ניתן להחליף את {0}

en: Couldn't archive sketch
he: לא ניתן להכניס את הסקיצה לארכיון

en: Couldn't determine program size: {0}
he: לא ניתן לקבוע את גודל התוכנה: {0}

en: Couldn't do it
he: לא ניתן לבצע

en: Couldn't find a Board on the selected port. Check that you have the correct port selected.  If it is correct, try pressing the board's reset button after initiating the upload.
he: לא ניתן למצוא לוח בפורט שנבחר. יש לבדוק שנבחר הפורט הנכון. אם נבחר הפורט הנכון, יש לנסות ללחוץ על כפתור הריסט בלוח אחרי שמבצעים העלאה.

en: Croatian
he: קרואטיה

en: Cut
he: גזור

en: Czech (Czech Republic)
he: צ'כית (הרפובליקה הצ'כית)

en: Danish (Denmark)
he: דנית (דנמרק)

en: Data Processing
he: עיבוד מידע

en: Data Storage
he: אחסון מידע

en: Decrease Font Size
he: הקטן גודל פונט

en: Decrease Indent
he: הקטן הזחה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Delete
he: מחק

en: Device Control
he: שליטה במכשירים

en: Device is not responding, check the right serial port is selected or RESET the board right before exporting
he: ההתקן אינו מגיב, יש לבצע בדיקה שבחרת את הפורט הנכון, לחילופין יש לבצע אתחול ללוח רגע לפני הייצוא

en: Discard all changes and reload sketch?
he: להתעלם מכל השינויים ולטעון מחדש את הסקיצה?

en: Display
he: תצוגה

en: Display line numbers
he: הצג מספור שורות

en: Do you want to remove {0}?
    If you do so you won't be able to use {0} any more.
he: האם ברצונך להסיר {0}?
    אם כן, לא תוכל להשתמש ב-{0} יותר.

en: Don't Save
he: אל תשמור

en: Done Saving.
he: שמירה בוצעה.

en: Done burning bootloader.
he: צריבת תוכנת הפעלה הסתיימה.

en: Done compiling
he: קומפילציה הסתיימה.

en: Done compiling.
he: קומפילציה הסתיימה.

en: Done printing.
he: ההדפסה הסתיימה.

en: Done uploading
he: העלאה הסתיימה.

en: Done uploading.
he: העלאה הסתיימה.

en: Downloaded {0}kb of {1}kb.
he: הורדו {0}kb מתוןך {1}kb.

en: Downloading boards definitions.
he: מוריד הגדרות לוחות.

en: Downloading libraries index...
he: מוריד אינדקס ספריות...

en: Downloading library: {0}
he: מוריד ספרייה: {0}

en: Downloading platforms index...
he: מוריד אינדקס פלטפורמות...

en: Downloading tools ({0}/{1}).
he: מוריד כלים ({0}/{1})

en: Dutch
he: הולנדית

en: Dutch (Netherlands)
he: הולנדית (הולנד)

en: Edison Help
he: עזרת אדיסון

en: Edit
he: ערוך

en: Editor font size:
he: גודל הפונט בעורך:

en: Editor language:
he: שפת העורך:

en: Enable Code Folding
he: אפשר קיפול קוד

en: English
he: אנגלית

en: English (United Kingdom)
he: אנגלית (הממלכה המאוחדת)

en: Enter a comma separated list of urls
he: הזן רשימת כתובות URL המופרדות בפסיק.

en: Enter additional URLs, one for each row
he: הזן כתובות URL נוספות, אחת לכל שורה.

en: Environment
he: סביבה

en: Error
he: שגיאה

en: Error adding file
he: שגיאה בהוספת הקובץ

en: Error compiling for board {0}.
he: שגיאת קומפילציה ל-לוח {0}.

en: Error compiling.
he: שגיאת קומפילציה.

en: Error downloading {0}
he: שגיאה בהורדת {0}

en: Error getting the Arduino data folder.
he: שגיאה בקריאת תיקיית המידע של Arduino.

en: Error inside Serial.{0}()
he: שגיאה בסיריאל.{0}()

en: Error loading {0}
he: שגיאה בטעינה {0}

en: Error opening serial port ''{0}''.
he: שגיאה בפתיחת פורט סיריאלי "{0}".

en: Error opening serial port ''{0}''. Try consulting the documentation at http://playground.arduino.cc/Linux/All#Permission
he: שגיאה בפתיחת פורט סיריאלי ''{0}''. עיינו במסמכים בכתובת http://playground.arduino.cc/Linux/All#Permission

en: Error reading preferences
he: שגיאה בקריאת העדפות

en: Error reading the preferences file. Please delete (or move)
    {0} and restart Arduino.
he: ארעה שגיאה בקריאת קובץ ההעדפות.
    אנא מחק (או הזז) את {0} ואתחל את Arduino.

en: Error running post install script
he: שגיאה בהפעלת תוכנית לאחר התקנה

en: Error starting discovery method:
he: שגיאה בהתחלת הליך גילוי:

en: Error touching serial port ''{0}''.
he: שגיאה בהגעה לפורט סיריאלי "{0}".

en: Error while burning bootloader.
he: אירעה שגיאה בעת צריבת תוכנת הפעלה.

en: Error while burning bootloader: missing '{0}' configuration parameter
he: אירעה שגיאה במהלך צריבת ה-bootloader: חסר פרמטר הגדרות '{0}'

en: Error while compiling: missing '{0}' configuration parameter
he: שגיאה במהלך ההידור: '{0}' הינו חסר בפרמטר ההגדרות

en: Error while printing.
he: שגיאה במהלך ההדפסה.

en: Error while setting serial port parameters: {0} {1} {2} {3}
he: אירעה שגיאה בהגדרת פרמטרי פורט סריאלי: {0} {1} {2} {3}

en: Error while uploading
he: שגיאה במהלך העלאת תוכנית

en: Error while uploading: missing '{0}' configuration parameter
he: שגיאה במהלך העלאת תכנית: פרמטר הגדרות '{0}' הינו חסר

en: Error while verifying
he: שגיאה במהלך האימות

en: Error while verifying/uploading
he: שגיאה במהלך אימות/הידור

en: Estonian
he: אסטונית

en: Examples
he: דוגמאות

en: Examples for any board
he: דוגמאות לכל לוח

en: Examples for {0}
he: דוגמאות בשביל {0}

en: Examples from Custom Libraries
he: דוגמאות מספריות מותאמות אישית

en: Examples from Other Libraries
he: דוגמאות מספריות אחרות

en: Export canceled, changes must first be saved.
he:  הייצוא בוטל, יש לשמור את השינויים תחילה.

en: Export compiled Binary
he: שגיאת קומפילציה.

en: Failed to open sketch: "{0}"
he: לא הצליח לפתוח את הסקיצה: "{0}"

en: Failed to rename "{0}" to "{1}"
he: אין אפשרות לשנות את השם "{0}" ל "{1}"

en: Failed to rename sketch folder
he: אין אפשרות לשנות את שם תיקיית הסקיצה

en: File
he: קובץ

en: File name {0} is invalid: ignored
he: שם הקובץ {0} שגוי: מתעלם

en: Filipino
he: פיליפינית

en: Filter your search...
he: סנן את החיפוש שלך...

en: Find
he: מצא

en: Find Next
he: חפש הבא

en: Find Previous
he: חפש את הקודם

en: Find in Reference
he: חפש הפנייה

en: Find...
he: חפש...

en: Find:
he: חפש:

en: Finnish
he: פינית

en: Fix Encoding & Reload
he: תקן בעיות קידוד וטען מחדש

en: For information on installing libraries, see: http://www.arduino.cc/en/Guide/Libraries
he: לפרטים על התקנת ספריות, ראה: http://www.arduino.cc/en/Guide/Libraries

en: Forcing reset using 1200bps open/close on port {0}
he: מכריח אתחול, משתמש ב 1200 סיביות לשנייה פתיחה/סגירה בפורט {0}

en: French
he: צרפתית

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות נפוצות

en: Galician
he: גאלית

en: Galician (Spain)
he: גליסית (ספרד)

en: Galileo Help
he: עזרה מגלילאו

en: Georgian
he: גרגוריאנית

en: German
he: גרמנית

en: Get Board Info
he: קבל מידע לוח

en: Getting Started
he: מתחילים

en: Global variables use {0} bytes ({2}%%) of dynamic memory, leaving {3} bytes for local variables. Maximum is {1} bytes.
he: משתנים גלובלים משתמשים ב{0} בייט ({2}%%) של זיכרון דינמי, משאירים {3} בייט לאחסון משתנים מקומיים. מרב המקום הינו {1} בייט.

en: Global variables use {0} bytes of dynamic memory.
he: משתמשים גלובלים משתמשים ב{0} בייט של זכרון דינמי.

en: Go to line
he: עבור לשורה

en: Go to line...
he: עבור לשורה...

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Help
he: עזרה

en: Hindi
he: הודית

en: Host name:
he: שם מארח:

en: How about saving the sketch first 
    before trying to rename it?
he: למה לא לשמור את הסקיצה קודם, לפני הנסיון לשנות את שמה?

en: How very Borges of you
he: כמה מחוכם מצידך.

en: Hungarian
he: הונגרית

en: INCOMPATIBLE
he: לא תואם

en: Ignore Case
he: התעלם מאותיות קטנות/גדולות

en: Ignoring sketch with bad name
he: מתעלם מסקיצה עם שם לא חוקי

en: In Arduino 1.0, the default file extension has changed
    from .pde to .ino.  New sketches (including those created
    by "Save-As") will use the new extension.  The extension
    of existing sketches will be updated on save, but you can
    disable this in the Preferences dialog.
    
    Save sketch and update its extension?
he: בArduino גרסה 1.0, סיומת הקובץ ברירת המחדל השתנתה
    מסיומת .pde לסיומת .ino. סקיצות חדשות (כולל אלו שנוצרו ע"י
    לחיצה על "שמירה בשם") ישתמשו בסיומת החדשה. הסיומת של
    קבצים ישנים תעודכן במהלך שמירה, אולם ניתן לבטל אפשרות זו
    בחלון ההעדפות.
    
    לשמור סקיצה זו ולעדכן את הסיומת שלה?

en: Include Library
he: כלול ספרייה

en: Incorrect IDE installation folder
he: תיקיית התקנת ה-IDE שגויה

en: Increase Font Size
he: הגדל גודל פונט

en: Increase Indent
he: הגדל הזחה

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Initializing packages...
he: מאתחל חבילות...

en: Install
he: התקן

en: Installation completed!
he: ההתקנה הסתיימה!

en: Installed
he: הותקן

en: Installing boards...
he: מתקין לוחות...

en: Installing tools ({0}/{1})...
he: מתקין כלים ({0}/{1})...

en: Installing...
he: מתקין...

en: Interface scale:
he: קנה מידת התצוגה:

en: Invalid library found in {0}: {1}
he: ספרייה לא קבילה נמצאה ב{0}: {1}

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Kazakh
he: קזחסטנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Latvian
he: לטבית

en: Library Manager
he: מנהל הספריות

en: Library added to your libraries. Check "Include library" menu
he: ספרייה התווספה לספריות שלך. עיין בתפריט "כלול ספרייה"

en: Library can't use both 'src' and 'utility' folders. Double check {0}
he: ספרייה אינה יכולה להשתמש בתיקיית 'src' ובתיקיית 'utility' יחד. בדוק שוב {0}

en: Line number:
he: מספר שורה:

en: Lithuaninan
he: ליטאית

en: Loading configuration...
he: טוען הגדרות...

en: Low memory available, stability problems may occur.
he: זכרון זמין נמוך, בעיות יציבות עלולות להופיע.

en: Manage Libraries...
he: נהל ספריות...

en: Manual proxy configuration
he: הגדרת פרוקסי ידנית

en: Marathi
he: מארית

en: Message
he: הודעה

en: Missing '{0}' from library in {1}
he: '{0}' הינו חסר מהספרייה ב-{1}

en: Mode not supported
he: Mode אינו נתמך עוד.

en: More
he: יותר

en: More preferences can be edited directly in the file
he: העדפות נוספות ניתנות לעריכה ישירות בתוך הקובץ

en: Moving
he: מעביר

en: Multiple files not supported
he: קבצים מרובים אינם נתמכים

en: Multiple libraries were found for "{0}"
he: ספריות מרובות נמצאו בשביל "{0}"

en: Must specify exactly one sketch file
he: עליך לציין קובץ סקיצה אחד בלבד

en: Name for new file:
he: שם קובץ חדש:

en: Nepali
he: נפאלית

en: Network
he: רשת

en: Network port, can't obtain info
he: פורט רשת, השגת מידע נכשלה

en: Network ports
he: פורטי רשת

en: Network upload using programmer not supported
he: העלאת רשת בשימוש דרך המתכנת אינה נתמכת.

en: New
he: חדש

en: New Tab
he: לשונית חדשה

en: Newline
he: שורה חדשה

en: Next Tab
he: לשונית הבאה

en: No
he: לא

en: No authorization data found
he: לא נמצא מידע הרשאה

en: No changes necessary for Auto Format.
he: אין שינויים שמצריכים עיצוב אוטומטי.

en: No command line parameters found
he: פרמטרי שורת פקודה לא נמצאו

en: No compiled sketch found
he: לא נמצאה סקיצה שעברה הידור

en: No files were added to the sketch.
he: לא התווספו קבצים חדשים לסקיצה.

en: No launcher available
he: אין משגר זמין

en: No line ending
he: אין סוף לשורה

en: No parameters
he: ללא פרמטרים

en: No proxy
he: ללא פרוקסי

en: No really, time for some fresh air for you.
he: לא, באמת, הגיע הזמן לנשום קצת אוויר נקי.

en: No reference available for "{0}"
he: אין ייחוס זמין ל "{0}"

en: No sketch
he: ללא סקיצה

en: No sketchbook
he: ללא חוברת סקיצות

en: No valid code files found
he: לא נמצאו קבצי קוד תקינים

en: None
he: ללא

en: Norwegian Bokmål
he: נורווגית

en: Not enough memory; see http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size for tips on reducing your footprint.
he: אין מספיק זיכרון; ראה http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size טיפים בנושא ייעול הזיכרון.

en: OK
he: אשר

en: One file added to the sketch.
he: קובץ אחד התווסף לסקיצה

en: Open
he: פתח

en: Open Recent
he: פתח קבצים אחרונים

en: Open URL
he: פתח קישור

en: Open an Arduino sketch...
he: פתח סקיצת Arduino...

en: Open...
he: פתח...

en: Other
he: אחר

en: Page Setup
he: הגדרות עמוד

en: Partner
he: פרטנר

en: Password:
he: סיסמה:

en: Paste
he: הדבק

en: Persian
he: פרסית

en: Persian (Iran)
he: פרסית (איראן)

en: Platform {0} (package {1}) is unknown
he: פלטפורמה {0} (חבילה {1}) אינה ידועה

en: Please confirm boards deletion
he: אנא אשר מחיקת לוחות

en: Please confirm library deletion
he: אנא אשר מחיקת ספרייה

en: Please import the SPI library from the Sketch > Import Library menu.
he: אנא ייבא את ספריית ה-SPI מתפריט סקיצה -> ייבא ספריה.

en: Please import the Wire library from the Sketch > Import Library menu.
he: אנא ייבא את ספריית ה-Wire מתפריט סקיצה > ייבא ספריה

en: Please select a port to obtain board info
he: אנא בחר פורט לקבלת מידע לוח

en: Please select a programmer from Tools->Programmer menu
he: אנא בחר מתכנת מתפריט כלים > מתכנת

en: Plotter not available while serial monitor is open
he: פלוטר אינו זמין כאשר הצג הסיריאלי פתוח

en: Polish
he: פולנית

en: Port
he: פורט

en: Port number:
he: מספר פורט:

en: Portugese
he: פורטוגזית

en: Portuguese (Brazil)
he: פורטוגזית (ברזיל)

en: Portuguese (Portugal)
he: פורטוגזית (פורטוגל)

en: Preferences
he: העדפות

en: Preparing boards...
he: מכין לוחות...

en: Previous
he: הקודם

en: Previous Tab
he: לשונית קודמת

en: Print
he: הדפסה

en: Printing canceled.
he: ההדפסה בוטלה.

en: Printing...
he: מדפיס...

en: Problem Opening Folder
he: בעיה בפתיחת ספריה

en: Problem Opening URL
he: בעיה בפתיחת ה-URL

en: Problem Setting the Platform
he: בעיה בהגדרת הפלטפורמה

en: Problem accessing board folder /www/sd
he: שגיאה בגישה לתיקיית לוח  /www/sd

en: Problem accessing files in folder "{0}"
he: שגיאה בגישה לקבצים בתיקייה "{0}"

en: Problem getting data folder
he: שגיאה בקריאת ספריית המידע

en: Problem uploading to board.  See http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#upload for suggestions.
he: בעיה בטעינה ללוח. עיין בhttp://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#upload לקבלת עצות.

en: Problem with rename
he: בעיה בשינוי שם

en: Processor
he: מעבד

en: Programmer
he: מתכנת

en: Progress {0}
he: התקדמות {0}

en: Quit
he: יציאה

en: Recommended
he: מומלץ

en: Redo
he: חזור על פעולה שבוטלה

en: Reference
he: משתנה ייחוס

en: Remove
he: הסר

en: Removing...
he: מסיר...

en: Rename
he: שנה שם

en: Replace
he: החלף

en: Replace & Find
he: החלף ומצא

en: Replace All
he: החלף הכל

en: Replace the existing version of {0}?
he: להחליף את הגרסא הקיימת של {0}?

en: Replace with:
he: החלף עם:

en: Romanian
he: רומנית

en: Running: {0}
he: פועל: {0}

en: Russian
he: רוסית

en: Save
he: שמור

en: Save As...
he: שמור בשם...

en: Save Canceled.
he: שמירה בוטלה.

en: Save changes to "{0}"?
he: שמור שינויים ל "{0}"?

en: Save sketch folder as...
he: שמור את תיקיית הסקיצה ב...

en: Save when verifying or uploading
he: שמור כאשר מתבצע אימות או העלאה

en: Saving...
he: שומר...

en: Search all Sketch Tabs
he: חפש בכל כרטיסיות הסקיצה

en: Select (or create new) folder for sketches...
he: בחר תיקייה לסקיצות (או צור חדשה)...

en: Select All
he: בחר הכל

en: Select a zip file or a folder containing the library you'd like to add
he: בחר קובץ ZIP או ספריה שמכילה את הקבצים אותם תרצה להוסיף

en: Select an image or other data file to copy to your sketch
he: בחר תמונה או קובץ נתונים כדי להעתיק לסקיצה שלך

en: Select new sketchbook location
he: בחר מיקום  חדש לחוברת הסקיצות

en: Select version
he: בחר גירסה

en: Selected board depends on '{0}' core (not installed).
he: הלוח הנבחר תלוי בליבת '{0}' (איננה מותקנת).

en: Selected board is not available
he: הלוח הנבחר אינו זמין

en: Selected library is not available
he: הספרייה הנבחרת אינה זמינה

en: Send
he: שלח

en: Sensors
he: חיישנים

en: Serial Monitor
he: מסך סיריאלי

en: Serial Plotter
he: פלוטר סיריאלי

en: Serial monitor is not supported on network ports such as {0} for the {1} in this release
he: צג סריאלי אינו נתמך בפורטי רשת כגון {0} בשביל ה{1} בגירסה זאת

en: Serial monitor not available while plotter is open
he: צג סיריאלי אינו זמין כאשר הפלוטר פתוח

en: Serial port ''{0}'' not found. Did you select the right one from the Tools > Serial Port menu?
he: פורט סיריאלי "{0}" לא נמצא. האם בחרת את הפורט הנכון בתפריט כלים > פורט סיריאלי ?

en: Serial ports
he: פורטים סיריאלים

en: Setting build path to {0}
he: מגדיר נתיב בנייה ל {0}

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings issues
he: בעיה בהגדרות

en: Show Sketch Folder
he: הצג את תיקיית הסקיצה

en: Show verbose output during:
he: הראה פלט מפורט במהלך:

en: Sketch
he: סקיצה

en: Sketch Disappeared
he: הסקיצה נעלמה

en: Sketch Does Not Exist
he: סקיצה לא קיימת

en: Sketch is Read-Only
he: הסקיצה במצב קריאה בלבד

en: Sketch is Untitled
he: לסקיצה אין שם

en: Sketch is read-only
he: הסקיצה במצב קריאה בלבד

en: Sketch too big; see http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size for tips on reducing it.
he: הסקיצה גדולה מידי; בקר ב http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size
    לקבלת טיפים להקטנת הסקיצה.

en: Sketch uses {0} bytes ({2}%%) of program storage space. Maximum is {1} bytes.
he: סקיצה משתמשת ב{0} ({2}%%) מתוך נפח האחסון התוכנה הזמין. הנפח מקסימלי הינו {1} בייט.

en: Sketchbook
he: חוברת סקיצות

en: Sketchbook folder disappeared
he: התיקיית חוברת הסקיצות נעלמה

en: Sketchbook location:
he: מיקום חוברת הסקיצות:

en: Sketchbook path not defined
he: נתיב חוברת הסקיצות אינו מוגדר

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Some files are marked "read-only", so you'll
    need to re-save the sketch in another location,
    and try again.
he: חלק מהקבצים מסומנים במצב "קריאה-בלבד", יש לבצע שמירה מחדש לסקיצה במיקום אחר, ואז לנסות שוב.

en: Some files are marked "read-only", so you'll
    need to re-save this sketch to another location.
he: חלק מהקבצים מסומנים כ"קריאה בלבד", לכן תצטרך
    לשמור את הסקיצה הזאת במיקום שונה.

en: Sorry, the folder "{0}" already exists.
he: שגיאה, התיקייה "{0}" כבר קיימת.

en: Spanish
he: ספרדית

en: Specified folder/zip file does not contain a valid library
he: התיקייה או קובץ הZip אינם מכילים ספרייה תקינה

en: Starting...
he: מתחיל...

en: Sunshine
he: אור שמש

en: Swedish
he: שבדית

en: System Default
he: ברירת מחדל של המערכת

en: Tamil
he: טאמילית

en: Thai
he: תאילנדית

en: The 'BYTE' keyword is no longer supported.
he: המילה 'BYTE' אינה נתמכת יותר.

en: The --upload option supports only one file at a time
he: אופציית ה--upload תומכת בקובץ אחד בלבד כל פעם.

en: The Client class has been renamed EthernetClient.
he: המחלקה Client שונתה ל EthernetClient.

en: The IDE includes an updated {0} package, but you're using an older one.
    Do you want to upgrade {0}?
he: הIDE כוללת חבילה {0} מעודכנת, אך אתה משתמש בישנה יותר.
    האם ברצונך לשדרג את {0}?

en: The Server class has been renamed EthernetServer.
he: המחלקה Server שונתה ל EthernetServer.

en: The Udp class has been renamed EthernetUdp.
he: המחלקה Udp שונתה ל EthernetUdp.

en: The current selected board needs the core '{0}' that is not installed.
he: ה-לוח הנבחר זקוק לליבת {0}, אשר אינה מותקנת.

en: The file "{0}" needs to be inside
    a sketch folder named "{1}".
    Create this folder, move the file, and continue?
he: על הקובץ "{0}" להיות בתוך
    תיקיית סקיצות בשם: "{1}".
    האם תרצה ליצור את הספריה, להזיז את הקובץ ולהמשיך?

en: The library "{0}" cannot be used.
    Library names must contain only basic letters and numbers.
    (ASCII only and no spaces, and it cannot start with a number)
he: הספריה "{0}" לא ניתנת לשימוש.
    שמות ספרייה חייבים להכיל רק אותיות בסיסיות ומספרים.
    (ASCII בלבד, ללא רווחים ולא ניתן להתחיל בספרה)

en: The main file cannot use an extension
he: הקובץ main אינו יכול להשתמש בהרחבה

en: The name cannot start with a period.
he: השם אינו יכול להתחיל בנקודה

en: The selected sketch no longer exists.
    You may need to restart Arduino to update
    the sketchbook menu.
he: הסקיצה הנבחרת איננה קיימת עוד.
    ייתכן שתצטרך לאתחל את הArduino שלך כדי לעדכן
    את תפריט חוברת הסקיצות.

en: The sketch "{0}" cannot be used.
    Sketch names must contain only basic letters and numbers
    (ASCII-only with no spaces, and it cannot start with a number).
    To get rid of this message, remove the sketch from
    {1}
he: הסקיצה "{0}" לא ניתנת לשימוש.
    שמות סקיצות חייבות להכיל רק אותיות בסיסיות ומספרים.
    (ASCII בלבד, ללא רווחים ולא ניתן להתחיל בספרה)
    כדי להעלים מהודעה זו, הסר את הסקיצה מ-
    {1}

en: The sketch already contains a file named "{0}"
he: ה-סקיצה כבר כוללת קובץ בשם "{0}"

en: The sketch folder has disappeared.
     Will attempt to re-save in the same location,
    but anything besides the code will be lost.
he: תיקיית הסקיצה נעלמה. יבוצע ניסיון לשמור מחדש באותו מיקום, אבל כל הדברים מלבד הקוד יימחקו.

en: The sketchbook folder no longer exists.
    Arduino will switch to the default sketchbook
    location, and create a new sketchbook folder if
    necessary. Arduino will then stop talking about
    himself in the third person.
he: תיקיית חוברת הסקיצות איננה קיימת עוד.
    הArduino ישתמש במיקום ברירת המחדל של חוברת הסקיצות, וייצור תיקייה חדשה אם יש צורך.
    הArduino יפסיק לדבר על עצמו בגוף שלישי.

en: The specified sketchbook folder contains your copy of the IDE.
    Please choose a different folder for your sketchbook.
he: תיקיית חוברת הסקיצות שצויינה מכילה את עותק הIDE שלך.
    אנא בחר תיקייה שונה בשביל חוברת הסקיצות שלך.

en: This library is not listed on Library Manager. You won't be able to reinstall it from here.
    Are you sure you want to delete it?
he: הספרייה אינה מופיעה במנהל הספריות. לא יהיה באפשרותך להתקין אותה שוב ממקום זה.
    האם אתה בטוח שברצונך למחוק אותה?

en: This report would have more information with
    "Show verbose output during compilation"
    option enabled in File -> Preferences.
he: דו"ח זה היה יכול להיות מפורט יותר אם האופציה 
    "Show verbose output during compilation"
    הייתה מופעלת בתפריט 'קובץ -> העדפות'.

en: Time for a Break
he: הגיע הזמן לקחת הפסקה

en: Timing
he: תזמון

en: Tool {0} is not available for your operating system.
he: כלי {0} אינו זמין בשביל מערכת ההפעלה שלך

en: Tools
he: כלים

en: Topic
he: נושא

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: Turkish
he: טורקית

en: Type
he: סוג

en: Type board password to access its console
he: הקש סיסמת לוח לקבלת גישה ללוח בקרה שלו

en: Type board password to upload a new sketch
he: הקש סיסמת לוח על מנת להעלות סקיצה חדשה

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Unable to connect to {0}
he: לא ניתן להתחבר ל {0}

en: Unable to connect: is the sketch using the bridge?
he: לא ניתן להתחבר: האם הסקיצה משתמשת ב-'גשר'?

en: Unable to connect: retrying
he: לא ניתן להתחבר: מנסה שוב

en: Unable to connect: wrong password?
he: לא ניתן להתחבר: האם הסיסמה שגויה?

en: Unable to find {0} in {1}
he: לא ניתן למצוא {0} ב {1}

en: Unable to open serial monitor
he: לא ניתן לפתוח צג סיריאלי

en: Unable to open serial plotter
he: לא ניתן לפתוח פלוטר סיריאלי

en: Unable to reach Arduino.cc due to possible network issues.
he: לא הצליח להתחבר לאתר Arduino.cc בשל בעיות רשת אפשריות.

en: Uncategorized
he: ללא קטגוריה

en: Undo
he: בטל פעולה אחרונה

en: Unknown board
he: לוח לא ידוע

en: Unknown sketch file extension: {0}
he: סיומת קובץ סקיצה אינו מוכר: {0}

en: Unspecified platform, no launcher available.
    To enable opening URLs or folders, add a 
    "launcher=/path/to/app" line to preferences.txt
he: פלטפורמה לא מוכרת, אין תוכנת הפעלה זמינה.
    כדי לאפשר פתיחה של לינקים או תיקיות הוסף את השורה 
    "launcher=/path/to/app"
    לקובץ preferences.txt

en: Updatable
he: ניתן לעדכון

en: Update
he: עדכן

en: Update sketch files to new extension on save (.pde -> .ino)
he: העלה קבצי סקיצה עם סיומת חדשה בעת השמירה (.pde -> .ino)

en: Updates available for some of your {0}boards{1}
he: עדכון זמין לאחד מ-{0} לוחות שלך {1}

en: Updates available for some of your {0}boards{1} and {2}libraries{3}
he: עדכון זמין לאחד מה {0}לוחות{1} וה{2}ספריות{3}

en: Updates available for some of your {0}libraries{1}
he: עדכון זמין לאחת מה{0}ספריות{1}

en: Updating list of installed libraries
he: מעדכן רשימה של הספריות המותקנות

en: Upload
he: העלאה

en: Upload Using Programmer
he: העלה בעזרת המתכנת

en: Upload canceled.
he: העלאה בוטלה.

en: Upload cancelled
he: העלאה בוטלה

en: Uploading to I/O Board...
he: מעלה ללוח I/O

en: Uploading...
he: מעלה...

en: Use Selection For Find
he: השתמש ב'בחר' על מנת לחפש

en: Use external editor
he: השתמש בעורך חיצוני

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Using library {0} at version {1} in folder: {2} {3}
he: משתמש בספרייה {0} מגרסה {1} בתיקייה: {2} {3}

en: Using library {0} in folder: {1} {2}
he: משתמש בספרייה {0} בתיקייה: {1} {2}

en: Using previously compiled file: {0}
he: משתמש בקובץ שהודר לפני כן: {0}

en: Verify
he: בצע אימות

en: Verify code after upload
he: אמת את הקוד בסיום ההעלאה

en: Verify/Compile
he: בצע אימות/קומפילציה

en: Verifying and uploading...
he: מאמת ואז מעלה...

en: Verifying archive integrity...
he: מאמת תקינות ארכיון...

en: Verifying...
he: מאמת...

en: Version <b>{0}</b>
he: גרסה <b>{0}</b>

en: Version unknown
he: גרסה אינה ידועה

en: Version {0}
he: גירסה {0}

en: Vietnamese
he: וויאטנאמית

en: Visit Arduino.cc
he: בקר ב Arduino.cc

en: WARNING: Category '{0}' in library {1} is not valid. Setting to '{2}'
he: אזהרה: קטגוריה '{0}' בספרייה {1} איננה תקינה. מגדיר ל-'{2}'

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning: This core does not support exporting sketches. Please consider upgrading it or contacting its author
he: Warning: This core does not support exporting sketches. Please consider upgrading it or contacting its author 530

en: Wire.receive() has been renamed Wire.read().
he: ()Wire.receive שונה ל ()Wire.read.

en: Wire.send() has been renamed Wire.write().
he: ()Wire.send שונה ל ()Wire.write.

en: Wrap Around
he: הורד שורה

en: Wrong microcontroller found.  Did you select the right board from the Tools > Board menu?
he: נמצא בקר שגוי, האם בחרת את הלוח הנכון בתפריט כלים > לוחות?

en: Yes
he: כן

en: You can't import a folder that contains your sketchbook
he: אינך יכול לייבא תיקייה אשר מכילה את חוברת הסקיצות שלך

en: You cannot save the sketch into a folder
    inside itself. This would go on forever.
he: אינך יכול לשמור את הסקיצה לתיקייה בתוך תיקיית הסקיצה, זה יימשך לעולם.

en: You forgot your sketchbook
he: שכחת את חוברת הסקיצות שלך

en: You have unsaved changes!
    You must save all your sketches to enable this option.
he: ישנם שינויים שלא נשמרו!
    אתה חייב לשמור את כל הסקיצות על מנת להפעיל אפשרות זו.

en: You've pressed {0} but nothing was sent. Should you select a line ending?
he: אתה לחצת על {0} אבל כלום לא נשלח. האם ברצונך לבחור סיומת שורה?

en: You've reached the limit for auto naming of new sketches
    for the day. How about going for a walk instead?
he: הגעת למקסימום היומי של שמות אוטומטיים לסקיצות חדשות.
    אולי תצא להליכה במקום?

en: Your copy of the IDE is installed in a subfolder of your settings folder.
    Please move the IDE to another folder.
he: עותק הIDE שלך הינו מותקן בתת-תיקייה של תיקיית ההגדרות שלך.
    אנא העבר את הIDE לתיקייה אחרת.

en: Your copy of the IDE is installed in a subfolder of your sketchbook.
    Please move the IDE to another folder.
he: עותק הIDE שלך הינו מותקן בתת-תיקייה של תיקיית sketchbook שלך.
    אנא העבר את הIDE לתיקייה אחרת.

en: ZIP files or folders
he: קבצי ZIP או תיקיות

en: Zip doesn't contain a library
he: קובץ ה-ZIP לא מכיל ספריה

en: ".{0}" is not a valid extension.
he: ".{0}" אינה סיומת חוקית

en: "{0}" contains unrecognized characters. If this code was created with an older version of Arduino, you may need to use Tools -> Fix Encoding & Reload to update the sketch to use UTF-8 encoding. If not, you may need to delete the bad characters to get rid of this warning.
he: "{0}" מכיל תווים לא מוכרים. אם הקוד נוצר בעזרת גרסה ישנה יותר של Arduino, ייתכן שתצטרך להשתמש בתפריט 'כלים -> Fix Encoding & Reload' על מנת לעדכן את הסקיצה לשימוש בקידוד UTF-8. אם לא, ייתכן שתצטרך למחוק את התווים הלא מוכרים כדי להעלים את האזהרה.

en: 
    As of Arduino 0019, the Ethernet library depends on the SPI library.
    You appear to be using it or another library that depends on the SPI library.
he: 
    החל מArduino 0019, ספריית ה-Ethernet תלויה בספריית ה-SPI.
    נראה שאתה משתמש בה או בספריה אחרת שתלויה בספריית ה-SPI.

en: 
    As of Arduino 1.0, the 'BYTE' keyword is no longer supported.
    Please use Serial.write() instead.
he: 
    החל מArduino 1.0 המילה השמורה 'BYTE' כבר לא נתמכת.
    אנא השתמש ב- Serial.write() במקום.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Client class in the Ethernet library has been renamed to EthernetClient.
he: 
    החל מArduino 1.0, שם המחלקה Client בספריית ה-Ethernet שונה ל- EthernetClient.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Server class in the Ethernet library has been renamed to EthernetServer.
he: 
    החל מArduino 1.0, שם המחלקה Server בספריית ה-Ethernet שונה ל- EthernetServer.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Udp class in the Ethernet library has been renamed to EthernetUdp.
he: 
    החל מArduino 1.0, שם המחלקה Udp בספריית ה-Ethernet שונה ל- EthernetUdp.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Wire.receive() function was renamed to Wire.read() for consistency with other libraries.
he: 
    החל מArduino 1.0, שם הפונקציה ()Wire.receive שונה ל ()Wire.read לצורך התאמה לספריות אחרות.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Wire.send() function was renamed to Wire.write() for consistency with other libraries.
he: 
    החל מארדואינו 1.0, שם הפונקציה ()Wire.send שונה ל ()Wire.read לצורך התאמה לספריות אחרות.

en: baud
he: שידור

en: compilation
he: קומפילציה

en: connected!
he: מחובר!

en: ignoring invalid font size {0}
he: מתעלם מגודל פונט לא חוקי {0}

en: name is null
he: השם ריק

en: serialMenu is null
he: תפריט סיריאלי ריק

en: the selected serial port {0} does not exist or your board is not connected
he: הפורט הסיריאלי שנבחר {0} אינו קיים או שהלוח אינו מחובר

en: unknown option: {0}
he: אפשרות לא מוכרת: {0}

en: upload
he: העלאה

en: version <b>{0}</b>
he: גרסה <b>{0}</b>

en: {0} file signature verification failed
he: {0} אימות חתימת קובץ נכשל

en: {0} file signature verification failed. File ignored.
he: {0} אימות חתימת קובץ נכשל. מתעלם מהקובץ.

en: {0} files added to the sketch.
he: {0} קבצים התווספו לסקיצה.

en: {0} libraries
he: {0} ספריות

en: {0} must be a folder
he: {0} חייבת להיות תיקייה

en: {0} on {1}
he: {0} ב-{1}

en: {0} pattern is missing
he: {0} תבנית חסרה

en: {0} returned {1}
he: {0} החזיר {1}

en: {0} | Arduino {1}
he: {0} | ארדואינו {1}

en: {0}: Invalid argument to --pref, should be of the form "pref=value"
he: {0}: ארגומנט שגוי ל --pref, אמור להיות מהתבנית "pref=value"

en: {0}: Invalid board name, it should be of the form "package:arch:board" or "package:arch:board:options"
he: {0}: שם לוח שגוי, עליו להיות כתבנית "package:arch:board" או "package:arch:board:options"

en: {0}: Invalid option for board "{1}"
he: {0}: אופציה שגויה בשביל לוח "{1}"

en: {0}: Invalid option, should be of the form "name=value"
he: {0}: אופציה שגויה, אמורה להיות כמו התבנית הבאה "name=value"

en: {0}: Unknown architecture
he: {0}: ארכיטקטורה לא ידועה

en: {0}: Unknown board
he: {0}: לוח לא ידוע

en: {0}: Unknown package
he: {0}: חבילה לא ידועה

en: {0}Install this package{1} to use your {2} board
he: {0}התקן את החבילה{1} על מנת להשתמש ב-לוח {2} שלך
