Arduino IDE 1.5 - en to ne translation catalogue (118 entries)

en:  Not used: {0}
ne: प्रयोग गरिएकोछैन: {0}

en:  Used: {0}
ne: प्रयोग गरिएकोछ: {0}

en: --curdir no longer supported
ne: --curdir अब उप्रान्त समर्थित छैन

en: About Arduino
ne: Arduinoको बारेमा

en: Afrikaans
ne: अफ्रिकी

en: Albanian
ne: अल्बेनियन्

en: All
ne: सबै

en: Arabic
ne: अरबी

en: Are you sure you want to delete "{0}"?
ne: के तपाईं पक्का "{0}"लाई  मेटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Armenian
ne: आर्मेनियाली

en: Asturian
ne: अस्टुरियन

en: Automatic
ne: स्वचालित

en: Bad file selected
ne: खराब फाइल चयन भयो

en: Belarusian
ne: बेलारुसी

en: Board
ne: बोर्ड

en: Bulgarian
ne: बुल्गेरियाली

en: Burmese (Myanmar)
ne: बर्मेली (म्यानमार)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस

en: Catalan
ne: कातालान

en: Chinese (China)
ne: चिनियाँ (चीन)

en: Chinese (Taiwan)
ne: चिनियाँ (ताइवान)

en: Close
ne: बन्द गर्नुहोस

en: Communication
ne: संचार

en: Contributed
ne: योगदान दिनु

en: Copy
ne: नकल गर्नु

en: Could not delete "{0}".
ne: "{0}" मेट्न सकेन।

en: Could not delete the existing ''{0}'' file.
ne: विद्यमान ''{0}'' फाइल मेट्न सकेन।

en: Czech (Czech Republic)
ne: चेक (चेक गणतन्त्र)

en: Danish (Denmark)
ne: डेनिस (डेनमार्क)

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Delete
ne: मेटाउन

en: Display
ne: प्रदर्शन गर्नु

en: Dutch
ne: डच

en: Dutch (Netherlands)
ne: डच (नेदरल्याण्ड)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नु

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Environment
ne: पर्यावरण

en: Error
ne: त्रुटी

en: Estonian
ne: इस्टोनियाली

en: Examples
ne: उदाहरणहरु

en: File
ne: फाइल

en: Filipino
ne: फिलिपिनो

en: Find
ne: खोज्नुहोस

en: Find Next
ne: अर्को फेला पार्नुहोस

en: Find Previous
ne: अघिल्लो फेला पार्नुहोस

en: Find...
ne: खोज्नुहोस...

en: Find:
ne: खोज्नुहोस्:

en: Finnish
ne: फिनिस

en: French
ne: फ्रेन्च

en: Galician
ne: गलिसियाली

en: Galician (Spain)
ne: गलिसियाली (स्पेन)

en: Georgian
ne: जोरजियन

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hebrew
ne: हिब्रू

en: Help
ne: सहायता

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Indonesian
ne: इन्डोनेसियाली

en: Italian
ne: इटालियन

en: Japanese
ne: जापनिज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Line number:
ne: लाइन नम्बर:

en: Marathi
ne: मराठी

en: Message
ne: सन्देश

en: More
ne: अझ बढी

en: Nepali
ne: नेपाली

en: New
ne: नयाँ

en: New Tab
ne: नयाँ ट्याब

en: Newline
ne: नयाँ लाइन

en: Next Tab
ne: अर्को ट्याब

en: No
ne: होइन

en: OK
ne: हुन्छ

en: Open
ne: खोल्नुहोस

en: Open an Arduino sketch...
ne: एउटा नयाँ आर्डुनो स्केच खोल्नुहोस ...

en: Open...
ne: खोल्नुहोस

en: Other
ne: अन्य

en: Password:
ne: पासवर्ड

en: Persian
ne: फारसी

en: Persian (Iran)
ne: फारसी (इरान)

en: Polish
ne: पोलिस

en: Portugese
ne: पुर्तगाली

en: Portuguese (Brazil)
ne: पुर्तगाली (ब्राजिल)

en: Portuguese (Portugal)
ne: पुर्तगाली (पोर्चुगल)

en: Previous
ne: पूर्व

en: Previous Tab
ne: अघिल्लो ट्याब

en: Print
ne: छाप्नु

en: Programmer
ne: प्रोग्रामर

en: Recommended
ne: सिफारिस गरिएको

en: Reference
ne: सन्दर्भ

en: Remove
ne: हटाउनु

en: Rename
ne: पुन: नामकरण गर्नु

en: Romanian
ne: रोमानियाली

en: Russian
ne: रूसी

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस

en: Send
ne: पठाउनु

en: Spanish
ne: स्पेनी

en: Tamil
ne: तामिल

en: Thai
ne: थाई

en: The --upload option supports only one file at a time
ne: यो --upload विकल्पले एक समयमा एउटा मात्र फाइल समर्थन गर्दछ

en: The name cannot start with a period.
ne: नाम '.' ले शुरू गर्न सकिँदैन।

en: Time for a Break
ne: बिश्राम समय

en: Tools
ne: उपकरणहरु

en: Topic
ne: विषय

en: Turkish
ne: टर्की

en: Type
ne: टाइप गर्नु

en: Verify
ne: प्रमाणित गर्नुहोस

en: Version <b>{0}</b>
ne: संस्करण <b>{0}</b>

en: Version unknown
ne: संस्करण अज्ञात

en: Version {0}
ne: संस्करण {0}

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Yes
ne: हो

en: connected!
ne: जडान भयो!

en: name is null
ne: नाम खाली छ

en: serialMenu is null
ne: सिरियल मेनु खाली छ

en: unknown option: {0}
ne: अज्ञात विकल्प: {0}

en: upload
ne: अपलोड

en: version <b>{0}</b>
ne: संस्करण <b>{0}</b>
