Arduino IDE 1.5 - en to nl_NL translation catalogue (127 entries)

en:   (requires restart of Arduino)
nl_NL: (behoeft een herstart van Arduino)

en:  Not used: {0}
nl_NL: Niet gebruikt: {0}

en:  Used: {0}
nl_NL: Gebruikt: {0}

en: 'Keyboard' not found. Does your sketch include the line '#include <Keyboard.h>'?
nl_NL: 'Keyboard' niet gevonden. Heeft uw schets de regel '#include <Keyboard.h>'?

en: 'Mouse' not found. Does your sketch include the line '#include <Mouse.h>'?
nl_NL: 'Mouse' niet gevonden. Heeft uw schets de regel '#include <Mouse.h>'?

en: 'arch' folder is no longer supported! See http://goo.gl/gfFJzU for more information
nl_NL: 'arch' map is niet langer ondersteund. Zie http://goo.gl/gfFJzU  voor meer informatie.

en: (edit only when Arduino is not running)
nl_NL: (alleen aanpassen als Arduino niet draait).

en: (legacy)
nl_NL: (historisch)

en: --curdir no longer supported
nl_NL: --curdir wordt niet meer ondersteund

en: --verbose, --verbose-upload and --verbose-build can only be used together with --verify or --upload
nl_NL: --verbose, --verbose-upload en --verbose-build kunnen alleen gezamelijk gebruikt worden met --verify of --upload.

en: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b>Do you want to save changes to this sketch<BR> before closing?</b><p>If you don't save, your changes will be lost.
nl_NL: <html><head><style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style></head><b>Wil je de wijzigingen van deze schets opslaan <BR> voordat u afsluit?</b><p>Als u niet opslaat, zullen de wijzigingen verloren gaan.

en: A folder named "{0}" already exists. Can't open sketch.
nl_NL: Er bestaat al een bibliotheek met de naam {0}. Kan de schets niet openen.

en: A library named {0} already exists
nl_NL: Er bestaat al een bibliotheek met de naam {0}

en: A new version of Arduino is available,
    would you like to visit the Arduino download page?
nl_NL: Een nieuwe versie van de Arduino is beschikbaar.
    Wil je de Arduino download pagina bezoeken?

en: A newer {0} package is available
nl_NL: Een nieuwere versie van package {0} is beschikbaar.

en: A subfolder of your sketchbook is not a valid library
nl_NL: Een map van je schetsboek is een niet correcte bibliotheek.

en: About Arduino
nl_NL: Over Arduino

en: Add .ZIP Library...
nl_NL: Voeg .ZIP bibliotheek toe...

en: Add File...
nl_NL: Voeg bestand toe...

en: Additional Boards Manager URLs
nl_NL: Meer Board Managers URL's

en: Additional Boards Manager URLs:
nl_NL: Meer Board Managers URL's:

en: Albanian
nl_NL: Albanees

en: All
nl_NL: Allemaal

en: An error occurred while updating libraries index!
nl_NL: Er trad een error op gedurende bijwerken van de bibliotheek index.

en: An error occurred while uploading the sketch
nl_NL: Er trad een error op gedurende laden van de schets

en: An error occurred while verifying the sketch
nl_NL: Er trad een error op gedurende verifieren van de schets

en: An error occurred while verifying/uploading the sketch
nl_NL: Er trad een error op gedurende verifieren/laden van de schets

en: An unknown error occurred while trying to load
    platform-specific code for your machine.
nl_NL: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het laden van platform-specifieke code voor jouw apparaat.

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Aragonese
nl_NL: Aragonees

en: Archive Sketch
nl_NL: Sla schets op

en: Archive sketch as:
nl_NL: Sla schets op als:

en: Archive sketch canceled.
nl_NL: Opslaan schets afgebroken.

en: Arduino cannot run because it could not
    create a folder to store your settings.
nl_NL: Arduino kan niet werken omdat er geen map voor je instellingen kon worden aangemaakt.

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Catalan
nl_NL: Catalaans

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Compiling sketch...
nl_NL: Sketch aan het compileren...

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Could not open the URL
    {0}
nl_NL: Kon de URL niet openen
    {0}

en: Could not open the folder
    {0}
nl_NL: Kon de map niet openen
    {0}

en: Could not remove old version of {0}
nl_NL: Kon de oude versie van {0} niet verwijderen

en: Could not replace {0}
nl_NL: Kon {0} niet vervangen

en: Cut
nl_NL: Knippen

en: Don't Save
nl_NL: Niet opslaan

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: English
nl_NL: Engels

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error compiling.
nl_NL: Fout bij compileren.

en: Error getting the Arduino data folder.
nl_NL: Probleem bij het verkrijgen van de Arduino data-map.

en: Error opening serial port ''{0}''.
nl_NL: Fout bij het openen van seriële poort "{0}"

en: Error reading preferences
nl_NL: Fout bij het lezen van de voorkeuren

en: Estonian
nl_NL: Ests

en: Examples
nl_NL: Voorbeelden

en: File
nl_NL: Bestand

en: Filipino
nl_NL: Filipijns

en: Find
nl_NL: Zoek

en: Find Next
nl_NL: Zoek volgende

en: Find Previous
nl_NL: Zoek vorige

en: Find...
nl_NL: Zoek...

en: Find:
nl_NL: Zoek:

en: French
nl_NL: Frans

en: Galician
nl_NL: Gallisch

en: German
nl_NL: Duits

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Hungarian
nl_NL: Hongaars

en: Ignoring sketch with bad name
nl_NL: Sketch met foutieve naam negeren

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Lithuaninan
nl_NL: Litouws

en: Message
nl_NL: Bericht

en: New
nl_NL: Nieuw

en: No
nl_NL: Nee

en: No really, time for some fresh air for you.
nl_NL: Nee serieus, hoogste tijd voor wat frisse lucht voor jou.

en: Open an Arduino sketch...
nl_NL: Open een Arduino sketch...

en: Paste
nl_NL: Plakken

en: Persian
nl_NL: Perzisch

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Print
nl_NL: Afdrukken

en: Problem Opening Folder
nl_NL: Probleem bij het openen van de map

en: Problem Opening URL
nl_NL: Probleem bij het openen van de URL

en: Problem Setting the Platform
nl_NL: Probleem bij het instellen van het Platform

en: Problem getting data folder
nl_NL: Probleem bij het verkrijgen van de data-map

en: Quit
nl_NL: Afsluiten

en: Replace
nl_NL: Vervang

en: Replace & Find
nl_NL: Vervang en zoek

en: Replace All
nl_NL: Vervang alle

en: Replace with:
nl_NL: Vervang met:

en: Romanian
nl_NL: Roemeens

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save As...
nl_NL: Opslaan als...

en: Select (or create new) folder for sketches...
nl_NL: Kies (of maak een nieuwe) map voor sketches...

en: Select a zip file or a folder containing the library you'd like to add
nl_NL: Selecteer het zipbestand of de map met de bibliotheek die je toe wil voegen

en: Settings issues
nl_NL: Problemen met instellingen

en: Sketch Does Not Exist
nl_NL: Sketch bestaat niet

en: Sketchbook folder disappeared
nl_NL: Sketchbook-map is verdwenen

en: Sketchbook location:
nl_NL: Sketchbooklocatie:

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Sunshine
nl_NL: Zonneschijn

en: The 'BYTE' keyword is no longer supported.
nl_NL: Het "BYTE" keyword wordt niet langer ondersteund.

en: The library "{0}" cannot be used.
    Library names must contain only basic letters and numbers.
    (ASCII only and no spaces, and it cannot start with a number)
nl_NL: De bibliotheek "{0}" kan niet gebruikt worden.
    Bibliotheeknamen mogen enkel letters en cijfers bevatten.
    (Enkel ASCII en geen spaties, en hij mag niet met een cijfer beginnen)

en: The selected sketch no longer exists.
    You may need to restart Arduino to update
    the sketchbook menu.
nl_NL: De geselecteerde sketch bestaat niet meer.
    Misschien moet je Arduino herstarten om het sketchbookmenu te updaten.

en: The sketch "{0}" cannot be used.
    Sketch names must contain only basic letters and numbers
    (ASCII-only with no spaces, and it cannot start with a number).
    To get rid of this message, remove the sketch from
    {1}
nl_NL: De bibliotheek "{0}" kan niet gebruikt worden.
    Bibliotheeknamen mogen enkel letters en cijfers bevatten.
    (Enkel ASCII en geen spaties, en hij mag niet met een cijfer beginnen).
    Om dit bericht niet weer te krijgen moet je de sketch uit {1} verwijderen

en: The sketchbook folder no longer exists.
    Arduino will switch to the default sketchbook
    location, and create a new sketchbook folder if
    necessary. Arduino will then stop talking about
    himself in the third person.
nl_NL: De sketchbookmap bestaat niet meer.
    Arduino zal overschakelen naar de standaardlocatie en zal zo nodig een nieuwe sketchbookmap aanmaken. Daarna zal Arduino ophouden met over zichzelf te praten in de derde persoon.

en: Time for a Break
nl_NL: Tijd voor een pauze

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Uploading...
nl_NL: Aan het uploaden...

en: Use external editor
nl_NL: Gebruik externe editor

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: Verify
nl_NL: Verifiëer

en: Verify code after upload
nl_NL: Verifieer code na laden

en: Verify/Compile
nl_NL: Verifieer/Compileer

en: Verifying and uploading...
nl_NL: Verifieren en laden...

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You forgot your sketchbook
nl_NL: Je bent je sketchbook vergeten

en: You've reached the limit for auto naming of new sketches
    for the day. How about going for a walk instead?
nl_NL: Je hebt het limiet bereikt van het automatisch naamgeven van sketches voor vandaag. Waarom ga je anders niet een wandelingetje maken?

en: ZIP files or folders
nl_NL: Zipbestanden of mappen

en: Zip doesn't contain a library
nl_NL: Zip bevat geen bibliotheek
